Şifremi Unuttum?

İTÜ şifrenizi Mobil Hizmet Sözleşmesi'nde tanımladığınız cep telefonu numarasına kısa mesajla (SMS) gönderilen Mobil Onay Kodu'nu kullanarak değiştirebilirsiniz. Mobil onay kodu, mobil hizmet sözleşmesinde tanımladığınız birincil cep telefonu numaranıza gönderilecektir. Lütfen bu bilginin güncelliğinden emin olunuz.

İTÜ mensubuysanız ve Mobil Hizmet Sözleşmesi'ni kabul etmediyseniz veya Mobil Hizmet Sözleşmesi'nde tanımladığınız cep telefonu numarası artık size ait değil ise herhangi bir numarayı arayarak veya herhangi bir e-posta adresine e-posta göndererek yeni şifre talebinde bulunmayınız. Bu durumda İTÜ kartınız ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'na kendiniz gelerek yeni şifre talebinde bulunmanız gerekmektedir. Eğer Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'na şifre almaya sizin adınıza başka biri gelecek ise noter onaylı vekaletname ile gelmesi gerekmektedir.

Dış giriş kullanıcısıysanız kullanıcı adı olarak kullanmış olduğunuz mail adresinize gönderilen doğrulama kodu ile şifre değiştirebilir, hesabınız aktif değilse aktifleştirebilirsiniz.

Şifrenizi yenilemek için kullanıcı adınızı, cep telefon numaranızı ve güvenlik kodunu aşağıdaki alanlara yazınız.

  • CAPTCHA
    Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code